• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga global olomouc

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem je zvyšovat úroveň bezpečnosti všech obyvatel Olomouce a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem městě a kraji.

  První začátečnická třída proběhla v Olomouci v lednu 2014. Od té doby je nás čím dál tím více. V současnosti jsou to dvě třídy pokročilých studentů a jedna samostatná třída začátečníků. Trénujeme zatím jen dospělé, na děti se kapacitně připravujemem. Pořádáme speciální kurzy a semináře zaměřené na problematiku osobní bezpečnosti a s využitím osobních sebeobranných prostředků. Zajišťujeme i tréninky individuální a šité na múru dle požadavků studenta.

  Pro zvládnutí předchozích dovedností se využívají speciální cvičení během tréninků, kdy se postupuje od jednoduchých sebeobranných technik až po realistické simulace ohrožení/útoku a to ať se jedná o rychlost, tempo, počet útočníků, viditelnost či místo (např. se také pořádají semináře CQB (close quarter battle) pro širokou veřejnost, kde se trénuje v dopravních prostředcích kupř. v autobuse, tramvaji, metru a starých budovách) Ale i přes maximální snahu o navození realistických podmínek útoků a ohrožení je vždy kladen velký důraz na bezpečnost studentů. Krav Maga je styl zajímavý jak pro osoby hledající skutečnou sebeobranu, tak i pro ty, co si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti na poli bojových sportů. Krav Maga je zkrátka stylem, který nabízí nejefektivnější techniky obrany před všemi typy útoků.

  :

  co je vlastně krav maga?

  Jedná se o sebeobranný a taktický systém vytvořený po 2. světové válce Imim Lichtenfeldem –  rodákem z Československa, který na počátku 2. světové války emigroval do Izraele. Imi systém vyvinul pro potřeby izraelské armády a dalších obranných složek, po svém odchodu z aktivní služby jej ale upravil pro civilní užití a nadále rozvíjel s pomocí Eyala Yanilova – současného hlavního předtavitele KMG (Krav Maga Global). Hlavní důraz je kladen na to, aby studenti dosahovali dobrých výsledků v relativně krátkém čase, i proto je dnes systém Krav Maga považován za jeden z nejefektivnějších sebeobranných a taktických systémů na světě. Více o historii Krav Maga naleznete ZDE.

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  V Olomouci v současnosti trénujeme pouze dospělé. Minimální věková jhranice je 15 let. horní hranice není věškově omezená. Prosě je to jen na Vás.

  jak mohu začít trénovat?

  V současnosti máme neveřejné pravidelné tréninky pokročilých, a to vždy v pondělí a středu.
  Dvakrát do roka otevíráme začátečnickou třídu a to vždy v polovině února a polovině září. Pro více info a přihlášení na